Skip to main content

Intervalový trénink

Chceš se sebou začít něco dělat, ale nedokážeš se k tomu přinutit, nebo prostě jen nevíš, jak a kde začít?

Pak doraz na intervalový trénink, společně to určitě zvládneme. 

O co jde?

Jedná se o vysokointervalový trénink pracující převážně s vlastní tělesnou hmotností.

Princip střídání pasáží na hranici maximální tepové frekvence s klidovějšími aktivními pasážemi efektivním způsobem přeměňuje tělesné tuky na svalovou hmotu. Díky vyšší intenzitě cvičení dochází ke spalování tuků ještě dlouhé minuty po ukončení aktivity.

Pro koho je trénink vhodný?

Trénink je pro všechny věkové skupiny, a pro lidi různé fyzické zdatnosti. Intenzitu tréninku si určuje v podstatě každý sám tím, jaké nasazení a snahu bude schopen nebo ochoten během tréninku vyvinout. Máš problémy s určitým cvikem, popřípadě typem pohybu? Ani to není překážka, společně najdeme řešení a cvičení vždy upravíme tak, aby individuálně sedlo úplně každému.

V čem spočívá jedinečnost mých tréninků?

Po dlouholetých zkušenostech se všemi možnými typy tréninků, jsem vždy sám nejvíce ocenil právě ty tréninky, které dokáží člověka nejen posunout dále za svým cílem, ale především ho dokáží stále bavit a po čase nezevšední. Ostatně právě to, že dokáže trénink bavit, je hlavní předpoklad k tomu, aby u něj člověk vydržel co nejdéle. Zakládám si proto na tom, aby každá tréninková jednotka byla originální, jiná než ty předchozí, ale přesto stejně přínosná. Jako velice efektivní a praxí vyzkoušený způsob motivace se můžeš v rámci tréninku těšit i na různé soutěže.

Ať už jsi sportovní nadšenec nebo se teprve chystáš začít se sebou něco dělat, neváhej a doraz to vyzkoušet.

Budu se těšit

Lektor Lukáš Voráček

Časy

Pondělí 20:00 – 21:00 hod