Skip to main content

Svalíček / Svalík

Svalík a Svalíček jsou hravé a všestranné sportovní tréninky. Snažím se hravou a zábavnou formou budovat v dětech kladný vztah k pohybu a sportu. Cílem je dát dětem široký a pestrý základ skrze pohybové hry, atletické a gymnastické cvičení a umožnit jim vydat se na kteroukoliv sportovní dráhu, ať už jde třeba o badminton, fotbal či jiný sport.

Svalíček je určen pro děti ve věku 3 – 4 roky a trvá 45 min. Svalík je určen pro starší děti ve věku 5 – 6 let a trvá také 45 min.

Sport mě provází celý můj život. S vedením a trénováním dětí či dospělých mám mnohaleté zkušenosti.  Mám vystudovanou Pedagogickou fakultu v Plzni, obor Tělesná výchova a výchova ke zdraví pro ZŠ. Mimo jiné jsem držitelem fotbalové trenérské licence UEFA A. Prošel jsem řadou fotbalových klubů, kde jsem mohl trénovat jak mládež či dospělé. Více jak 5 let působím na Ústavu TV, Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy v Praze, kde mám na starosti výuku plavání, sportovní všestrannost, fotbal a futsal. Sport jako takový mám rád. Ve sportu se řídím heslem, že každý by měl umět od všeho něco a od něčeho všechno.

lektor Honza Matas

Časy

Pondělí 14:30 – 15:15 hod (3 – 4 roky)

Pondělí 15:15 – 16:00 hod (5 – 6 let)