Skip to main content

Jóga

Namaste

Uvažujete nad cvičením jógy, ale nevíte, jestli je pro vás Jóga vhodná? A co všechno vůbec jógou procvičujeme?

Pro koho je jóga určená.
Kouzlo jógy je v její́ univerzálnosti. Mohou ji cvičit úplně̌ všichni – mladí́, staří, těhotné́ ženy, muži i děti, kdokoliv. Je zkrátka pro každého, kdo chce pro sebe něco udělat.

Přínosy jógy pro tělo
Jedním z největších benefitů jógy je zlepšení flexibility těla. Vůbec se nemusíte   stydět, že nejste dostatečné̌ ohební́. Jednotlivé́ cviky si můžete přizpůsobit svým potřebám a už̌ po pár lekcích budete cítit zlepšení pružnosti. Další́ výhodou jógy je zvýšení síly, zpevnění těla a odstranění bolesti. Jógou posilujete i vnitřní́ hluboké́ svaly. Zpevníte si tak tělo pomocí vlastní váhy a zároveň̌ si zlepšíte držení těla.

Přínosy jógy pro mysl
Jóga se snaží́ skloubit dohromady fyzické́ cvičení s duševním, a tím zlepšit nejen stav těla, ale i mysli. Během jógy se procvičuje vnitřní́ koncentrace, dechová́ cvičení a odbourávaní́ stresu. Součástí běžné lekce jógy bývá́ i závěrečná relaxace, kdy se snažíte naprosto uvolnit a oprostit se od starostí běžného života. Během toho se pouští relaxační́ hudba. Po každé́ lekci jógy se cítíme nabití.

Naše jména jsou Libuše Beranová a Jana Novotná a již dlouho nám jóga pomáhá zlepšit náladu, překonat bolesti těla i duše. U našich nejlepších učitelů jsme sbíraly informace, na kurzech zkušenosti, abychom se mohly s vámi podělit o vše co jóga nabízí.

Přijďte mezi nás a přesvědčte se.

Těší se na Vás Jana a Libuše.

V pondělí cvičí Libuška a ve čtvrtek Jana.

  • Lektorky s Osvědčením Unie Jógy, z.s.
  • Lektorky s Osvědčením Školy jógy, Plzeň s praxí s učením jógy 
  • Členky Unie jógy

Časy

Pondělí (Libuška) 10:00 – 11:00 hod

Středa (Jana) 18:30 – 19:30 hod