Tanečky & Tanec

Tanečky 3 – 6 let

Čtvrtek 15:00 – 15:45 hod a 15:45 – 16:30 hod

Tanečky pro nejmenší ve věku 3 – 6 let seznamují děti s hudbou, rytmem a tanečním pohybem. Na hodině si společně zazpíváme, zatančíme i zablbneme. Tanec na hudbu bude často doprovázen pomůckami, děti si na hodiny nosí oblíbeného plyšáčka, kterého také roztančíme. Nebudou chybět ani jiné pohybové aktivity, zaměříme se i na správné držení těla. Cílem je v dětech probudit radost z pohybu a tance.

lektorka Kami Matasová

Tanec 7 – 12 let

Neděle 16:30 – 17:30 hod

Tanec pro děti nabízí základy několika tanečních stylů, které se vzájemně propojují – např. balet, gymnastika, latino či disco dance. Od správného držení těla se společně naučíme i krátké sestavy, které budou prezentovány na nejrůznějších vystoupeních. Cílem kurzu je probudit radost z pohybu a naučit se koordinovat své tělo do rytmu.

Tanec je pohybová společenská nebo sportovní aktivita, provozovaná převážně za doprovodu hudby. Tanec může navodit lepší náladu, a také je vyjádřením pocitů tanečníka nebo choreografa, který choreografii vymyslel. Tanec tedy může být považován za druh umění.

Sama jsem se tanci začala věnovat ve 4 letech, kdy jsem nastoupila do tehdejší taneční školy Evy Vysloužilové – Tučnáci. Učila jsem se své první taneční kroky a později jsem se začala účastnit tanečních soutěží. Úspěchy jsem sbírala jak ve formacích, tak i v sólech či duech. Později se taneční škola přejmenovala na UNIQUE Plzeň z.s., kterou již dnes vedu. Trénuji v Plzni dětskou a juniorskou věkovou kategorii (od 8 do 16 let) a sama ještě aktivně tancuji.

lektorka Kristýna Bláhová

Časy

Čtvrtek 15:00 – 15:45 hod (3 – 6 let)

Čtvrtek 15:45 – 16:30 hod (3 – 6 let)

Neděle 16:30 – 17:30 hod (6 – 12 let)

Spolek volnočasových aktivit Lhota - SVAL

Sponzoři / spolupráce

Kontaktujte nás

© Sval21. All rights reserved.

Created by Dapeshop s.r.o.