Skip to main content

Ladies workout

Chcete si skvěle zacvičit, pořádně se zapotit, procvičit všechny svalové partie a navíc se super odreagovat? Pokud ano, tak dorazte na lekce ladies workout.

Lekce Ladies workout je zaměřena hlavně na posilování s vlastní vahou těla a protahování svalů. Na začátku se zahřejeme, abychom připravily tělo na zátěž a posilování.  Potom budeme v pomalejším tempu procvičovat všechny svaly, žádný nevynecháme. Během lekce budou zařazeny prvky Pilatesu, využívat budeme malé měkké míčky overbally. Cvičení je výborné na tvarování postavy, ale také proti bolestem zad. I když tomu název neodpovídá, přijít mohou i pánové 😊.

Tréninky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, vždy můžeme intenzitu a druhy cviků přizpůsobit, aby je zvládl každý. Již po několika lekcích ucítíte, že se vám zlepšuje fyzická kondice, tvarují svaly a hlavně, že je vám lépe nejen po fyzické stránce, ale i po té psychické.

S vedením tréninků mám více než dvacetileté zkušenosti, absolvovala jsem velké množství různých kurzů a seminářů, a proto věřím, že se vám lekce se mnou budou líbit a splní vaše očekávání.

Moc se na vás těším. Lektorka Alena Kubešová

Časy

Neděle 20:00 – 21:00 hod