Skip to main content

Šachy

Přijďte za námi do šachového kroužku! Co vás tam čeká?

Seznámení s královskou hrou

Šachy jsou sportem, uměním i zábavou dohromady. Vhodné jsou prakticky pro každého, kdo je alespoň trochu hravý nebo soutěživý a není příliš líný. Naučit hrát šachy dokážeme každého. Naši zkušení trenéři rádi přivítají jak úplné začátečníky, tak i mírně pokročilé.

Soutěže a turnaje

Doplňkovou součástí komplexního rozvoje mladých šachistů je kromě vlastní domácí přípravy také účast na soutěžích a turnajích mládeže, kterých je během sezóny pořádána celá řada, a kterých se mohou děti pravidelně účastnit. Teprve zde se dá porovnat, jestli se tréninková píle zúročí v dobrém výsledku v souboji s jinými stejně starými šachisty, anebo se naplno odhalí hráčovy herní slabiny.

Možnost učit se a hrát po síti

Pro všechny členy kroužku je k dispozici přístup do online výukového a herního portálu Learning Chess. Jedná se o mezinárodní projekt určený k online výuce šachu, plně lokalizovaný do češtiny a podporovaný Šachovým svazem České republiky.

Šachový kroužek je pořádán ve spolupráci se Šachovým klubem 64 Plzeň, který je jedním z největších klubů v kraji. Klub je účastníkem 2. ligy dospělých a Extraligy mládeže, nejvyšší domácí soutěže.

Lektoři: Michaela Nová a Daniel Nový

Časy

Čtvrtek 16:30 – 18:00 hod

Cena

1390 Kč (14 lekcí)